DJ'E

dj konferansjer logo

Czym charakteryzuje się zawód DJ-a? | Konferansjer Poznań

Praca DJ-a jest wymagająca i pełna wyzwań. Wiąże się z częstymi wyjazdami, brakiem wolnych weekendów i ciągłym zaangażowaniem. Właśnie dlatego podejmując współpracę z DJ-em możesz mieć pewność, że jest to pasjonat, który kocha to, co robi i jest w stanie się temu poświęcić w całości.

Część ludzi bardzo mylnie ocenia pracę DJ-a mówiąc, że jest on tylko od puszczania muzyki. To bardzo krzywdzące i niezgodne z prawdą. Aby móc zrobić dobrą oprawę muzyczną imprezy, DJ musi najpierw solidnie się do tego przygotować. W swojej bazie ma setki utworów na każdą okazję, które zostały skrupulatnie wyselekcjonowane. Oprócz tego DJ konferansjer jest także wodzirejem, zabawiającym gości przy mikrofonie. Zna doskonale każdy punkt wesela, czy innej imprezy i jest w stanie poprowadzić ją bez najmniejszych problemów.

Każdy z naszych DJ-ów z łatwością odnajduje się we wszystkich gatunkach muzycznych. Od najstarszych utworów, po współczesne hity, dzięki czemu jest w stanie sprostać wszystkim gustom muzycznym i połączyć na imprezie nawet trzy pokolenia, serwując im muzykę dopasowaną do ich upodobań. Umiejętnie dobiera repertuar, dlatego każdy na pewno będzie zadowolony.

Praca DJ-a to również konieczność kompletowania i unowocześniania sprzętu muzycznego i oświetleniowego. Wodzirej musi być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, by zaskakiwać swoich klientów i gości na imprezie, zarówno doskonałym, głębokim dźwiękiem, a także świetnym oświetleniem. Nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę, dlatego sprzęt jest stale poddawany serwisom, by w najmniej oczekiwanym momencie nie okazało się, że coś przestało działać.

Współpraca z DJ-em na wesele, czy imprezę firmową daje Ci gwarancję doskonałego nagłośnienia i pewność, że usłyszysz wszystkie największe przeboje w oryginalnych wykonaniach. To także świadomość, że twoim przyjęciem zajmie się zawodowy prezenter muzyczny, który porwie do tańca nawet najbardziej nieśmiałą osobę. Zapraszamy do współpracy z naszą Agencją DJ Konferansjer Poznań!

DJ

Od małego angażował się w inicjatywy muzyczne, prowadząc dyskoteki, czy szkolny radiowęzeł. Jego kariera rozkręciła się na dobre, gdy zaczął grać w poznańskich klubach. Ogromną przyjemność sprawia mu przygotowywanie oprawy muzycznej na imprezy okolicznościowe, czy firmowe.

DJ & PRODUCER

Doświadczony DJ i początkujący producent. Z muzyką związany od dziecka. Świetnie odnajduje się na weselach i imprezach firmowych. Stały bywalec wielu znanych klubów w Polsce. Człowiek z pasją, który lubi eksperymentować z muzyką.

DJ

Młody człowiek z dużym doświadczeniem. Otwarty na ludzi i ich gusta muzyczne. Ma świetne poczucie humoru! Dba o wysoką jakość dźwięku i efekty wizualne podczas każdej imprezy.

PRZEMEK

DJ

Bardzo doświadczony DJ, który swoje pierwsze kroki w muzyce zaczął stawiać już w wieku 12 lat. Zajmował się obsługą imprez plenerowych oraz eventów. Współpracował z gwiazdami, takimi jak: Kayah, Stachursky, DeMono, Krzysztof Ibisz, czy Tomasz Kammel.

MARCIN

LDJ

Już w szkole podstawowej prowadził dyskoteki na dwukasetowym magnetofonie, śledził muzyczne programy telewizyjne i audycje radiowe, by zawsze wiedzieć, co jest grane. Występował w wielu klubach w Polsce. Dzisiaj prowadzi imprezy okolicznościowe i uwielbia swoją pracę.

KRZYSZTOF T.

DJ

Swoje doświadczenie zdobywał w TVP Poznań w dziale eksploatacji i realizacji telewizyjnej. Przez 10 lat prowadził własny sklep z płytami. Wychowany na przebojach lat 80. i muzyce swing. Dzięki niemu Wasze wesele będzie imprezą z klasą.

DAWID I KRZYSZTOF

DJ'S

Dawid i Krzysztof tworzą doskonały duet, który sprosta oczekiwaniom klientów i poradzi sobie z każdą, nawet najbardziej wymagającą imprezą. Specjalizują się w oprawie muzycznej wesel. Są bardzo elastycznym duetem i zawsze dostosowują się do potrzeb klienta. Posiadają profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie renomowanych firm, co gwarantuje stuprocentową satysfakcję.

JAREK I PATRYK

DJ'S

Duet tych dwóch DJ/ów to mieszanka wybuchowa na imprezie 🙂 Świetnie uzupełniają się nawzajem, zarówno prowadzeniem konferansjerskim jak i repertuarem muzycznym podczas granej imprezy.