TOMASZ

Zasięg: cała Polska, szczególnie Wielkopolska (Poznań)

Przygoda z muzyką rozpoczęła się u niego jeszcze w czasach szkoły podstawowej, gdzie zajmował się organizacją i prowadzeniem dyskotek szkolnych oraz szkolnego radiowęzła. To tam poczuł powołanie do tego zawodu, to tam stawiał pierwsze kroki za sprzętem (dwa magnetofony, wzmacniacz z wbudowanym mikserem, mikrofon, pierwsze hity, pierwsze ukochane piosenki).

Z biegiem lat poszerzał swoją wiedzę na temat muzyki i sprzętu nagłaśniającego. Jego muzyczna przygoda na dobre rozpoczęła się w 1998 roku. Grał i rozkręcał parkiety wielu poznańskich i wielkopolskich klubów. Najsłynniejsze to: Klub Browar na Śniadeckich i Klub Studencki „TROPS”. Współpracował również z ośrodkami rozrywki, m.in. w Rowach koło Słupska (2004), Starej Rzeźni w Poznaniu (2003) i Błękitnej Murenie w Gąskach koło Sarbinowa (2007).

Już od kilku lat zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Jest prezenterem dyskotekowym, który w swojej kolekcji muzycznej posiada praktycznie wszystkie światowe przeboje muzyki rozrywkowej od lat 50. do czasów obecnych. W jego archiwum polska piosenka oraz hity lat 70., 80. i 90. to zupełnie osobny rozdział, nad którym pracuje bez wytchnienia, stale uzupełniając swoje zasoby. Ogromną wagę przywiązuje także do najnowszych trendów muzycznych, stąd nie jest dla niego obca muzyka R’n’B, hip hop, soul, latino, house, trance, a także jego ulubiona muzyka dance.

Potrafi odnaleźć się zarówno na dyskotece szkolnej, imprezie dla firm, weselu, połowinkach studenckich, imprezach rocznicowych, a nawet kinder balach. Swoim pozytywnym nastawieniem i świetnym poczuciem humoru wprowadza publiczność w wir dynamicznych i tanecznych rytmów.

Ciekawostki

Jest twórcą projektu „Kochamy lata 90-te”. Powstał on w 2010 roku i od tego czasu pojawił się w wielu miastach Polski. DJ Tomek wraz z projektem uczestniczył w dwóch edycjach 90’ FESTIVAL, w 2014 i 2015 roku oraz w dwóch edycjach Love Message Festival w 2016 roku, w Łebie oraz w Olsztynie.

DJ Tomek podczas tych festiwali na jednej scenie występował obok takich gwiazd lat 90., jak DJ BOBO, Captain Hollywood Project, Masterboy, 2 Unlimited, Dr. Alban, Loona, Fun Factory, La Bouche, Snap, Culture Beat, Alexia, DJ Sash, DJ Quicksilver, Vengaboys i Mr President. Podczas obu festiwali supportował tych artystów i rozgrzewał blisko dwudziestotysięczną publikę.

Dodatkowo DJ Tomek wraz z projektem „Kochamy lata 90-te” występował podczas Sylwestra Miejskiego w Poznaniu 2012/2013, gdzie z zespołem Kombi i Wilki rozgrzewał blisko trzydziestotysięczną publiczność.

video

Tomasz

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu promocyjnego

Sprawdź pozostałych dj'ów

Dawid i Krzychu-kwadrat

Dawid Krzysztof

Profilowe-5 kopia

krzysztof k.

Profilowe-2 kopia

krzysztof t.

dj-na-wesele-2019-002

Jarek i Patryk