DAMIAN

Zasięg: cała Polska, szczególnie Wielkopolska (Poznań)

Doświadczony DJ i początkujący producent. Od najmłodszych lat zafascynowany muzyką, która towarzyszy mu praktycznie wszędzie. Prawdziwy DJ z pasją, uwielbiający wszystko, co ma smak i soczyste brzmienie. Ma szeroki gust muzyczny: od R’n’B, przez pop, dance, na housie i mocniejszych odmianach kończąc. Za konsolą spędził już ponad sześć lat, ciągle się ucząc oraz doskonaląc technikę i umiejętności.

Stały bywalec wielu najlepszych klubów w Polsce, gdzie prezentował swoje sety wzbogacone niejednokrotnie występami z muzykami na żywo, np.: Maleo Conga (bębny afrykańskie), czy Sławek „Heniu” (saksofon). W chwili obecnej rezydent kilku najlepszych poznańskich klubów!

Zawsze chętny do współpracy i otwarty na propozycje, wspierający młodych z pasją. Nie obnosi się tym, co udało mu się osiągnąć. Poza imprezami klubowymi świetny DJ i konferansjer, odnajdujący się na weselach i imprezach firmowych, gdzie łączy i miksuje świetną muzykę lat 80. i 90.

Sam o sobie mówi: „Nie lubię być ograniczany, uwielbiam eksperymentować, łączyć gatunki z zachowaniem odpowiednich proporcji”.

Sprawdź pozostałych dj'ów

Dawid i Krzychu-kwadrat

Dawid Krzysztof

Profilowe-5 kopia

krzysztof k.

Profilowe-2 kopia

krzysztof t.

dj-na-wesele-2019-002

Jarek i Patryk