KRZYSZTOF T.

Zasięg: cała Polska, szczególnie Wielkopolska (Poznań)

Prezenter muzyczny, doświadczony DJ na weselach. Prowadzone przez niego imprezy mają w sobie mnóstwo klasy i elegancji. Podczas zabaw w sposób radiowy prezentuje muzykę taneczną z różnych dekad. Jest otwarty na sugestie klientów i z przyjemnością realizuje ich oczekiwania.

Oprawą muzyczną imprez zajmuje się od lat szkolnych, a zarobkowo od dwudziestu lat. Zna się na sprzęcie i szeroko rozumianej muzyce. W przeszłości pracował w TVP Poznań w dziale realizacji telewizyjnej.

To pasjonat muzyki, wychowany na przebojach lat 80. i muzyce swing, którą zarazili go rodzice. Pochodzi z muzykalnej rodziny, gdzie muzyka była częścią życia. Nie może bez niej żyć, dlatego tak bardzo kocha to, co robi i realizuje się w tym. Praca to dla niego również świetna zabawa.

Bardzo dba o szczegóły i dysponuje wysokiej klasy nagłośnieniem liniowymi i świetnym oświetleniem. Gra tylko z płyt, co pozwala uzyskać najlepszą jakość dźwięku. Ma wiele pomysłów na uatrakcyjnienie każdej imprezy – muzycznie i nie tylko.

Grywa na terenie całego kraju. Prowadził wesela międzynarodowe. Łączył kultury i oczekiwania muzyczne gości z Włoch, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. Najważniejsze jest dla niego zadowolenie klientów.

Często powtarza, że „nie ma możliwości, żeby impreza się nie udała” i potwierdza się to w opiniach klientów.

Sprawdź pozostałych dj'ów