JAREK I PATRYK

Zasięg: cała Polska, szczególnie Wielkopolska (Poznań)

Jarek

Swoją przygodę z muzyką zaczął w 3 klasie szkoły podstawowej prowadząc radio i imprezy szkolne. Zaangażowanie w imprezy stało się jego pasją i determinacją do dalszych kroków w rozwijaniu umiejętności Dj-a.

Każdą imprezę spędzał blisko konsolety Dj-a nabierając pewności, iż to jest to czemu chce się w 100% oddać… 15 lat temu postanowił kupić konsole stawiając pierwsze kroki, ucząc się wszystkiego sam. Jego atutem jest kreatywność, poczucie humoru, a także otwartość na ludzi.

Udoskonala to jego dusza przepełniona miłością do muzyki, która urozmaici każdą imprezę tak,że zapomnisz o problemach dnia codziennego. Bogata dyskografia trafi w gusta każdego spełniając oczekiwania każdej grupie wiekowej. Lubisz mieć kontakt z Dj-em?? To jest właśnie to… mikrofon męski, pewny głos jak i charyzma rozpali imprezę do czerwoności, aż się zatrzęsie ziemia.

Posiada wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Zapewni imprezę na wysokim poziomie i dla każdego kto skorzysta z usług tego DJ/a będzie to dla niego niezapomniana przygodą.

Patryk

DJ który pokazuje jakim jest profesjonalistą.
10 letnie doświadczenie w prowadzeniu imprez zamkniętych. Potrafi rozgrzać parkiet do czerwoności swoim repertuarem muzycznym który ma naprawdę bardzo bogaty w swojej ofercie 😀
DJ który kocha mikrofon i potrafi go używać ma naprawdę świetną dykcję swojego głosu i widać, że ludzie go słuchają 😉
Muzyka jest przygodą dla niego ale również jak to mówi jest jego całym życiem bez której nie potrafi żyć. W wieku 14 lat podobnie jak Jarek prowadził już dyskoteki szkolne i prowadził radiowęzeł szkolny.

Duet tych dwóch DJ/ów to mieszanka wybuchowa na imprezie 🙂 Świetnie uzupełniają się nawzajem, zarówno prowadzeniem konferansjerskim jak i repertuarem muzycznym podczas granej imprezy.

Bardzo komunikatywni DJ/e spełniający życzenia muzyczne, mający ogromną bazę muzyczną. Jedno jest pewne są to DJ/e którzy spełnią wymagania i życzenia najbardziej wymagających klientów.

Warto się z Nimi spotkać, porozmawiać, omówić scenariusz imprezy i samemu podjąć decyzję czy jednak warto podjąć z tymi DJ/ami współpracę 🙂

Sprawdź pozostałych dj'ów