MARCIN

Zasięg: cała Polska, szczególnie Wielkopolska (Poznań)

Swoją muzyczną przygodę zaczął już w latach najmłodszych. Ambitnie realizował zamierzone cele, dzięki czemu jego marzenie o występowaniu na imprezach w roli DJ-a spełniło się. Już w szkole podstawowej prowadził imprezy na dwukasetowym magnetofonie, porywając swoich słuchaczy do tańca. Wierny fan ówczesnych muzycznych programów telewizyjnych oraz audycji radiowych, dzięki którym był zawsze na bieżąco i wiedział co jest grane.

Swoją pasję realizował dalej w szkole średniej, dzięki czemu został zauważony i w końcu mógł zasiąść na poważnie za sterami prawdziwej konsolety i rozruszać niejeden parkiet. Swoje umiejętności prezentował m.in. w takich klubach, jak: Klub Soho (Szczecin), Odyseja 2001 (Koszalin), Imperium Music Club (Śrem), Ekwador (Manieczki), Letni Ekwador (Mielno), Gold Angeles (Poznań), Paradise Club (Pobierowo), Bowling Rodło (Piła), Old 7 Pub (Piła), Cool Pub (Słupsk) i wiele innych.

W chwili obecnej można go spotkać na wielu imprezach okolicznościowych. Dzięki znajomości szerokiego repertuaru, różnych wykonawców i gatunków muzycznych, potrafi sprawić, że każda impreza pozostanie niezapomniana. Bez względu na to, czy będzie to wesele, jubileusz, impreza firmowa, studniówka, czy też bal maturalny, umie odnaleźć się w każdej sytuacji i zagrzewać ludzi do zabawy.

Sprawdź pozostałych dj'ów

Profilowe-5 kopia

krzysztof k.

Dawid i Krzychu-kwadrat

dawid krzysztof

Profilowe-2 kopia

krzysztof t.

dj-na-wesele-2019-002

Jarek i Patryk