DJ'E

Jarek

Zasięg: cała Polska, szczególnie Wielkopolska (Poznań)

Swoją przygodę z muzyką zaczął w 3 klasie szkoły podstawowej prowadząc radio i imprezy szkolne. Zaangażowanie w imprezy stało się jego pasją i determinacją do dalszych kroków w rozwijaniu umiejętności Dj-a.

Każdą imprezę spędzał blisko konsolety Dj-a nabierając pewności, iż to jest to czemu chce się w 100% oddać… 15 lat temu postanowił kupić konsole stawiając pierwsze kroki, ucząc się wszystkiego sam. Jego atutem jest kreatywność, poczucie humoru, a także otwartość na ludzi.

Udoskonala to jego dusza przepełniona miłością do muzyki, która urozmaici każdą imprezę tak,że zapomnisz o problemach dnia codziennego. Bogata dyskografia trafi w gusta każdego spełniając oczekiwania każdej grupie wiekowej. Lubisz mieć kontakt z Dj-em?? To jest właśnie to… mikrofon męski, pewny głos jak i charyzma rozpali imprezę do czerwoności, aż się zatrzęsie ziemia.

Posiada wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Zapewni imprezę na wysokim poziomie i dla każdego kto skorzysta z usług tego DJ/a będzie to dla niego niezapomniana przygoda.