Marcin – wybrany przez nas na podstawie właśnie takich opinii jak ta! Pierwsze wrażenie /czytanie opinii/ – miły, kulturalny, wesoły, zna swoją pracę i dobrze ją wykonuje. Drugie wrażenie /spotkanie/ – wszystko to, co wyżej + ogromny profesjonalizm, umiejętność doradzenia i współpracy, własna inicjatywa, dostosowanie do naszej wizji wesela. Trzecie wrażenie /wesele/ – moment dla

Wesele Emilia i Olaf 30.05.2015r. (Dj Marcin)

Marcin – wybrany przez nas na podstawie właśnie takich opinii jak ta!

Pierwsze wrażenie /czytanie opinii/ – miły, kulturalny, wesoły, zna swoją pracę i dobrze ją wykonuje.

Drugie wrażenie /spotkanie/ – wszystko to, co wyżej + ogromny profesjonalizm, umiejętność doradzenia i współpracy, własna inicjatywa, dostosowanie do naszej wizji wesela.

Trzecie wrażenie /wesele/ – moment dla nas najważniejszy. Tutaj okazało się, że wszystkie nasze wcześniejsze wrażenia są… prawdziwe! A nawet więcej… My bawiliśmy się rewelacyjnie, nasi Goście nie schodzili z parkietu. Już w trakcie imprezy słyszeliśmy same pochwały na temat DJ’a i muzyki, przy której tańczyliśmy, nawet od tych najbardziej wymagających Gości. Efekt końcowy – niezliczona ilość “achów” i “ochów” pod adresem Marcina i naszej imprezy, telefony z prośbą o namiary na super Dj’a nawet od tych, którzy na weselu nie byli:) My polecamy i nasi Goście również!

P.S. To było najlepsze wesele na jakim byliśmy! ?