Tomek F

Imię : Tomek

Zasięg : Cała Polska

Dj Tomek urodzony w Poznaniu.
Przygoda z muzyką rozpoczęła się u niego jeszcze w czasach szkoły podstawowej gdzie od małego zajmował się w szkole organizacją i prowadzeniem dyskotek szkolnych oraz szkolnego radiowęzła. To tam poczuł powołanie do tego zawodu, to tam stawiał pierwsze kroki za sprzętem (dwa magnetofony, wzmacniacz z wbudowanym mikserem, mikrofon, pierwsze hity, pierwsze ukochane piosenki) z biegiem lat poszerzał swoją wiedze na temat muzyki, sprzętu nagłaśniającego. Swoją przygodę na dobre rozpoczął w 1998 roku. Grał i rozkręcał parkiety wielu poznańskich i wielkopolskich klubów. Najsłynniejsze to Klub Browar na Śniadeckich, Klub Studencki „TROPS”, dodatkowo współpracował z ośrodkami rozrywki m.in. w Rowach koło Słupska (namiot na plaży) (2004), Starą Rzeźnią w Poznaniu (2003), W Błękitnej Murenie w Gąskach koło Sarbinowa (2007).

Tak od kilku już lat zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Jest prezenterem dyskotekowym, który w swojej kolekcji muzycznej posiada praktycznie wszystkie światowe przeboje muzyki rozrywkowej od lat ’50, ’60 poprzez lata ’70, ’80, ‘90 do czasów obecnych. W jego archiwum polska piosenka oraz hity lat ’70, ’80, ’90 to zupełnie osobny rozdział, nad którym pracuję bez wytchnienia stale uzupełniając swoje zasoby. Również ogromną wagę przywiązuje do najnowszych trendów muzycznych i nie jest dla niego obca tak zwana muzyka czarna (r’n’b, hip hop, soul), latino, house, trance no i jego ulubiona muzyka dance. Dlatego będąc na jakiejkolwiek imprezie, dyskotece szkolnej, imprezie dla firm, weselu, połowinkach studenckich, imprezach rocznicowych, a nawet kinder balach potrafi się odnaleźć, gdzie swoją grą i słowem wprowadza publiczność w wir dynamicznych i tanecznych rytmów.

Z ciekawostek:

Jest również twórcą projektów „Kochamy lata 90-te”

Projekt powstał w roku 2010 i od tego czasu pojawił się w wielu miastach Polski. Poza tym wraz z projektem uczestniczył w dwóch edycjach 90 FESTIVAL 2014 i 2015, które miały miejsce w Bielsko-Białej oraz w dwóch edycjach Love Message Festival 2016 w Łebie oraz Olsztynie.

Dj Tomek podczas tych festiwali na jednej scenie występował obok takich gwiazd lat 90-tych jak DJ BOBO, Captain Hollywood Project, Masterboy, 2 Unlimited, Dr. Alban, Loona, Fun Factory, La Bouche, Snap, Culture Beat, Alexia, Dj Sash, Dj Quicksilver, Vengaboys i Mr President. Podczas obu festiwali supportował owych artystów, rozgrzewał blisko 20 tysięczną publikę.

Dodatkowo DJ Tomek wraz z projektem Kochamy lata 90-te występował podczas Sylwestra Miejskiego w Poznaniu 2012/2013 gdzie z Zespołem Kombi i Wilki, rozgrzewał blisko 30 tysięczną publiczność.

Kontakt

/
Masz pytanie? Napisz do nas!

Wybierz Dj'a:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagane)

Miejscowość imprezy oraz województwo (wymagane)

Data imprezy (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Aby wysłać odznacz to pole

Opinia

/
Podziel się z nami swoją opinią!

Wybierz Dj'a:

Wybierz typ imprezy:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja opinia (wymagane)

aby wysłać odznacz to pole