Dawid i Krzysztof

Imiona : Dawid i Krzysztof

Zasięg : Cała Polska

O nas

Dawid i Krzysztof we dwójkę tworzą doskonały duet który sprosta oczekiwaniom klienta i poradzi sobie z każdą nawet najbardziej wymagającą imprezą. Specjalizują się w oprawie muzycznej Wesel. Są bardzo elastycznym duetem i zawsze dostosowują się do oczekiwań klienta. Posiadają profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie renomowanych Firm a co za tym idzie 100% satysfakcja gwarantowana. Ich motto i najczęściej wypowiadane zdanie na spotkaniach z Parą Młodą to „ŻYCIE JEST ZA KRÓTKIE ŻEBY NIE BAWIĆ SIĘ DOBRZE… DLA JEDNYCH HOBBY JEST PRZYJEMNOŚCIĄ, KTÓRĄ ZAJMUJĄ SIĘ SPORADYCZNIE, DLA INNYCH JEST PASJĄ, W KTÓRĄ ANGAŻUJĄ WIĘKSZOŚĆ SWOJEGO WOLNEGO CZASU…”

Dawid H.

Urodzony w Poznaniu.

Zasięg: Cała Polska

Jego historia z muzyką rozpoczęła się już w czasach Szkoły Podstawowej. Tam bacznie przyglądał się Dj-owi, który gra imprezy na szkolnej sali. Już wtedy  wiedział, że kiedyś też będzie chciał grać i prowadzić wszelkiego rodzaju imprezy. Pod koniec lat 90-tych zorganizował swoją pierwszą samodzielną imprezę i od tego wszystko się zaczęło. Obecnie jest doświadczonym DJ prezenterem muzycznym (wodzirejem) zajmującym się prowadzeniem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Krzysztof H.

Urodzony w Poznaniu.

Zasięg: Cała Polska

Odkąd sięga pamięcią muzyka towarzyszy mu od pierwszych klas szkoły podstawowej obserwował wtedy starszych kolegów zajmujących się prowadzeniem rożnego rodzaju imprez  i postanowił pójść  w tym kierunku, z czasem przerodziło się to w pasję która trwa do dziś.
Granie podczas wszelkiego rodzaju uroczystości daje możliwość poznawania wielu ciekawych ludzi, przeżywania wraz z nimi ważnych dla nich chwil.

 

FILM PROMO 2018 : 


 

FILM PROMO 2018 cz. II : 

Kontakt

/
Masz pytanie? Napisz do nas!

Wybierz Dj'a:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagane)

Miejscowość imprezy oraz województwo (wymagane)

Data imprezy (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Aby wysłać odznacz to pole

Opinia

/
Podziel się z nami swoją opinią!

Wybierz Dj'a:

Wybierz typ imprezy:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja opinia (wymagane)

aby wysłać odznacz to pole