Damian M

Imię : Damian

Zasięg : Cała Polska

Urodzony w Szamotułach dj i początkujący producent, od najmłodszych lat zafascynowany muzyką, która towarzyszy mu praktycznie wszędzie. Prawdziwy dj z pasją uwielbiający wszystko co ma smak i soczyste brzmienie z wnętrza. Posiadający szeroki gust muzyczny od R&B przez POP, Dance na Housie i mocniejszych odmianach kończąc, ” nie lubię być ograniczany, uwielbiam eksperymentować, łączyć gatunki z zachowaniem odpowiednich proporcji”

Za konsolą spędził już ponad 6 lat ciągle się ucząc oraz doskonaląc technikę i umiejętności. Stały bywalec wielu najlepszych klubów w Polsce prezentujący swoje sety wzbogacone nie jednokrotnie o występy z muzykami na żywo np.: Maleo Conga (bębny afrykańskie) Sławek „Heniu” (saksofon). Zawsze chętny do współpracy i otwarty na propozycje, wspierający „młodych” z pasją. Nie obnoszący się tym co udało mu się osiągnąć.

W chwili obecnej rezydent kilku najlepszych poznańskich klubów! Poza imprezami klubowymi świetny dj konferansjer odnajdujący się na weselach, imprezach firmowych łącząc i miksując świetnie lata 80’s i 90’s.

Kontakt

/
Masz pytanie? Napisz do nas!

Wybierz Dj'a:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagane)

Miejscowość imprezy oraz województwo (wymagane)

Data imprezy (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Aby wysłać odznacz to pole

Opinia

/
Podziel się z nami swoją opinią!

Wybierz Dj'a:

Wybierz typ imprezy:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja opinia (wymagane)

aby wysłać odznacz to pole