Marek B.
Dj

Urodzony w Skwierzynie. Całe życie pracował w gastronomii jako kierownik restauracji – w przeróżnych Hotelach, restauracjach po Całej Polsce.

Krzysztof K.
Dj

Urodzony w Pile, młody energiczny Dj. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie w zakresie doboru repertuaru czy ustaleń dotyczących przebiegu imprezy.

Krzysztof T.
Dj

Urodzony w Obornikach. Były pracownik TVP Poznań w dziale eksploatacji i realizacji telewizyjnej. Przez 10 lat prowadził własny sklep z płytami CD w centrum Obornik.

 
Łukasz T.
Dj

Urodzony w Poznaniu. Młody, energiczny, kreatywny. Zaczynał przygodę z muzyką w szkole podstawowej od gry na pianinie.

Michał J.
Dj

Urodzony w Szamotułach. Pozytywnie zakręcony i bardzo sympatyczny wariat tak o Nim mówią i piszą klienci. Mówi szybciej niż myśli, świetny dj, a zarazem konferansjer.

Damian M.
Dj

Urodzony w Szamotułach dj i początkujący producent, od najmłodszych lat zafascynowany muzyką, która towarzyszy mu praktycznie wszędzie.

 
Marcin G.
Dj

Urodzony w Poznaniu. Swoją muzyczną przygodę zaczął już w latach najmłodszych. Ambitnie realizując zamierzone sobie cele jego marzenie o występowaniu na imprezach w roli dj’a spełniło się

Tomek F.
Dj

Urodzony w Poznaniu. Przygoda z muzyką rozpoczęła się u niego jeszcze w czasach szkoły podstawowej gdzie od małego zajmował się w szkole organizacją i prowadzeniem dyskotek szkolnych oraz szkolnego radiowęzła.

Przemek B.
Dj

Urodzony w Poznaniu. Pierwsze swoje miksy zaczął wykonywać w wieku 12 lat na magnetofonie szpulowym.

 
Dawid i Krzysztof
Dj’e

Dawid i Krzysztof we dwójkę tworzą doskonały duet który sprosta oczekiwaniom klienta i poradzi sobie z każdą nawet najbardziej wymagającą imprezą.