DJ'E

Łukasz

Zasięg: cała Polska, szczególnie Wielkopolska (Poznań)

Młody, energiczny, kreatywny. Zaczynał przygodę z muzyką w szkole podstawowej od gry na pianinie. Za pierwsze zarobione pieniądze kupił gitarę. Trzy lata grał w zespole rockowym na klawiszach. Tańczy tańce latino, takie jak Salsa Cubana, czy Kizomba.

Od 16 roku życia prowadzi imprezy taneczne, bale sylwestrowe i karnawałowe, pomagając w organizacji. Początkowo była to dla niego świetna przygoda i pasja, a teraz także sposób na życie. Znakomity organizator, perfekcjonista. Zawsze wszystko musi mieć dopięte na ostatni guzik. Każdego klienta traktuje indywidualnie, realizując jego wizję uroczystości. W razie potrzeby chętnie doradzi w kwestiach związanych z planowaniem i przebiegiem imprezy. Największą satysfakcję sprawia mu widok bawiących się na Sali ludzi oraz zadowolenie klientów.

Nie ma ulubionego gatunku muzycznego, jest otwarty na każde upodobania i umiejętnie dobiera rodzaj muzyki do gustów gości. Sprawnie porusza się w muzyce od lat 60. po najnowsze hity radiowe, nie zapominając o muzyce latino, polskiej klasyce i rock and rollu.

 

Filmy z imprez Łukasza
DJKonferansjer – Łukasz – Promo 2020

DJKonferansjer – Łukasz – Promo 2017